⚽ Korfbalclinics met veel enthousiasme ontvangen

Afgelopen maandag zijn we gestart met een serie korfbalclinics op scholen in Bunnik. De eerste clinics vonden plaats op de Camminghaschool en Anne Frankschool, later deze week komen we daar terug en volgende week volgt ook de Barbaraschool. In totaal bestaat de reeks uit zes dagen, met als afsluiting volgende week dinsdag een clinic op een BSO in Odijk.

De aftrap van deze serie is gedaan met ondersteuning van de KNKV. Op de dagen daarna speelt Maud een centrale rol in de uitvoering van de clinics. Haar inzet en enthousiasme vormen een belangrijke motor achter dit initiatief.

De eerste dagen laten al zien hoe waardevol deze clinics zijn. De kinderen doen enthousiast mee en ook de vrijwilligers ervaren de clinics als heel positief en leuk om te begeleiden. De groep vrijwilligers is breed samengesteld, met jeugdleden die op hun eigen school helpen, ouders van jeugdleden, bestuursleden, rekofit-leden en begeleiders van de Kangoeroes.

Met nog meerdere clinics op de planning kijken we uit naar de komende dagen, waarin opnieuw veel kinderen op een laagdrempelige en plezierige manier kennis kunnen maken met korfbal.

Om hier een vervolg aan te geven is er volgende week (woensdag 21 januari) van 18.00 tot 19.00 uur weer een vriendjes en vriendinnetjestraining, waarbij  alle jeugd van 6 tot 9 jaar van harte welkom is.