Nieuws

Nieuws

Nieuwjaars Bingoquiz en Pubquiz

Op zaterdag 15 januari werd het nieuwe jaar 2022 feestelijk ingeluid. Nadat op vrijdagavond minister Rutten had aangekondigd dat binnensporten weer is toegestaan, volgde zaterdagmiddag …

Lees meer →
Nieuws

Pubquiz

Lees meer →
Nieuws

Bingo Quiz

Lees meer →

Competitie Schema

WedstrijddatumAanvangstijdThuis teamUit team
2021-12-1811:00Woudenberg C3Midlandia C1
2021-12-1812:15EKVA B2Midlandia B2
2021-12-1812:30Spirit B2Midlandia B1
2021-12-1818:50Fortissimo 1Midlandia 1
2022-01-0809:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2Midlandia D1
2022-01-0820:20Wageningen A3Midlandia A1
2022-01-1510:00Midlandia E1Victum E3
2022-01-1511:00Midlandia D1Dalto/Klaverblad Verzekeringen D2
2022-01-1512:00Midlandia C1Sparta (N) C3
2022-01-1513:00Midlandia B1Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2
2022-01-1514:05Midlandia A1DVO/Accountor A4
2022-01-1515:20Midlandia 1Koveni 1
2022-01-2210:00Midlandia E1Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4
2022-01-2211:00Midlandia D1Fortissimo D1
2022-01-2212:00Midlandia B2De Corvers B1
2022-01-2213:00Midlandia B1Synergo B2
2022-01-2214:00Midlandia A1Huizen A1
2022-01-2215:15Midlandia 1De Vinken 1
2022-01-2911:00Revival C1Midlandia C1
2022-01-2912:10Nova E3Midlandia E1
2022-01-2914:15Victum B2Midlandia B2
2022-01-2915:50RDZ 1Midlandia 1
2022-01-2918:45Spirit A2Midlandia A1
2022-02-0509:00Fiducia E3Midlandia E1
2022-02-0510:00Woudenberg D2Midlandia D1
2022-02-0512:05Antilopen/Lancyr Deelen C3Midlandia C1
2022-02-0514:35Fortissimo B2Midlandia B1
2022-02-0515:00KCD 1Midlandia 1
2022-02-0515:45De Vinken B2Midlandia B2
2022-02-1210:00Midlandia E1HKC (U) E2
2022-02-1211:00Midlandia C1Spirit C2
2022-02-1212:00Midlandia B2HKC (U) B1
2022-02-1213:00Midlandia B1Sparta (N) B2
2022-02-1214:05Midlandia A1OVVO A2
2022-02-1215:20Midlandia 1Hebbes 1
2022-02-1911:15HKC (U) A1Midlandia A1
2022-02-1912:00Synergo D1Midlandia D1
2022-02-1913:05Luno B2Midlandia B2
2022-02-1915:15Viking E1Midlandia E1
2022-02-1915:20MIA B2Midlandia B1
2022-02-1915:45ESDO 1Midlandia 1
2022-02-2612:10Wageningen D2Midlandia D1
2022-03-0514:40DOC C1Midlandia C1
2022-03-1210:00Midlandia D1Synergo D1
2022-03-1211:00Midlandia C1Woudenberg C3
2022-03-1212:00Midlandia B2EKVA B2
2022-03-1213:05Midlandia A1Wageningen A3
2022-03-1214:20Midlandia 1Fortissimo 1
2022-03-1909:10HKC (U) E2Midlandia E1
2022-03-1912:05Dalto/Klaverblad Verzekeringen B2Midlandia B1
2022-03-1914:00VIKO D1Midlandia D1
2022-03-1917:45Koveni 1Midlandia 1
2022-03-2609:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen E4Midlandia E1
2022-03-2611:00Sparta (N) C3Midlandia C1
2022-03-2612:15Synergo B2Midlandia B1
2022-03-2612:15Fortissimo D1Midlandia D1
2022-03-2614:00Huizen A1Midlandia A1
2022-03-2615:30De Vinken 1Midlandia 1
2022-03-2617:50De Corvers B1Midlandia B2
2022-04-0210:00Midlandia E1Nova E3
2022-04-0211:00Midlandia D1Wageningen D2
2022-04-0212:00Midlandia C1Revival C1
2022-04-0213:00Midlandia B2Victum B2
2022-04-0214:00Midlandia B1Spirit B2
2022-04-0215:00Midlandia A1Spirit A2
2022-04-0216:15Midlandia 1RDZ 1
2022-04-0916:10DVO/Accountor A4Midlandia A1

Agenda 2020

Datum 
16/10Kangoeroeklup
13/11ALV en feest
Scroll naar top