Speelschema op datum

Sorteer op teamVerberg wedstrijden die geweest zijn
2019-04-20
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
11:15Fiducia C2Midlandia C1VLEUTEN
11:00Victum D3Midlandia D1HOUTEN
10:00Antilopen/Lancyr Deelen E2Midlandia E1LEUSDEN
2019-04-24
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:00Huizen 3Midlandia 2HUIZEN
2019-04-25
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
19:00Koveni C1Midlandia C2Sportpark Zandveld, Nieuwegein
2019-05-01
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
18:30DOS (W) E3Midlandia E2Veld DOS (W), Westbroek
2019-05-11
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
15:30KCD 1Midlandia 1DOORN
15:00Midlandia 2Fortissimo 3BUNNIK
13:45Midlandia C1DOC C1BUNNIK
12:35Midlandia C2SGV C1BUNNIK
12:35Midlandia D1Reehorst '45 D2BUNNIK
11:10Midlandia E1Soesterkwartier E1BUNNIK
11:10Midlandia E2HKC (U) E3BUNNIK
11:05Midlandia B1Fortissimo B3BUNNIK
2019-05-18
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
15:55Hebbes 3Midlandia 2UTRECHT
13:00SDO/BlijWerkt C2Midlandia C1KAMERIK
13:00Synergo C3Midlandia C2UTRECHT
11:30RDZ B2Midlandia B1ZEIST
10:00Woudenberg E5Midlandia E2WOUDENBERG
09:15DVO/Accountor D5Midlandia D1BENNEKOM
09:00MIA E4Midlandia E1AMERSFOORT
2019-05-22
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
20:00SDO (W) 1Midlandia 1WESTERHAAR-VRIEZENV WIJK
2019-05-25
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
15:30Midlandia 1Blauw Zwart 1BUNNIK
14:00Midlandia 2Hebbes 3BUNNIK
12:45Midlandia C1SDO/BlijWerkt C2BUNNIK
12:30Midlandia D1DVO/Accountor D5BUNNIK
11:30Midlandia C2Synergo C3BUNNIK
11:15Midlandia E2Woudenberg E5BUNNIK
10:00Midlandia B1RDZ B2BUNNIK
10:00Midlandia E1MIA E4BUNNIK
2019-06-01
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
15:30Midlandia 1SEV 1BUNNIK
14:00Midlandia 2Huizen 3BUNNIK
12:55Midlandia C1Fiducia C2BUNNIK
12:50Midlandia C2Koveni C1BUNNIK
11:15Midlandia B1HKC (U) B1BUNNIK
11:15Midlandia E2DOS (W) E3BUNNIK
10:00Midlandia D1Victum D3BUNNIK
10:00Midlandia E1Antilopen/Lancyr Deelen E2BUNNIK
2019-06-15
TijdThuisUitLocatieScheidsrechter
16:00KIOS '45 1Midlandia 1SIBCULO
13:30Fortissimo 3Midlandia 2IJSSELSTEIN UT
12:50DOC C1Midlandia C1BUSSUM
12:00Fortissimo B3Midlandia B1IJSSELSTEIN UT
11:30SGV C1Midlandia C2CULEMBORG
10:30Soesterkwartier E1Midlandia E1AMERSFOORT
10:30HKC (U) E3Midlandia E2UTRECHT
09:30Reehorst '45 D2Midlandia D1EDE GLD